Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Zajmujemy się nie tylko dekorowaniem sal weselnych, działamy także jako wypożyczalnia dekoracji ślubnych i elementów dekoratorskich. Posiadamy wiele wazonów, szklane tuby, świeczniki, lampiony, latarenki białe i czarne, świece LED, litery LOVE, a także inne elementy scenografii tematycznych. Gwarantujemy, że oferowana przez nas scenografia na wesele to najwyższa jakość wykonania i estetyka, które nadadzą niepowtarzalnego klimatu uroczystości.

Znakomita scenografia na wesele

Naszym flagowym produktem są wielkie litery LOVE z żarówkami, które podkreślą wyjątkowość każdego przyjęcia weselnego. Napis pięknie prezentuje się na wszystkich zdjęciach, dlatego często wykorzystywany jest do sesji fotograficznych – zaręczynowych, narzeczeńskich, ślubnych etc. Nie oznacza to jednak, że nasze litery LOVE na każdym weselu wyglądają identycznie. Przeciwnie – dbamy o to, żeby zawsze prezentowały się w niepowtarzalny sposób.

Oryginalne dekoracje ślubne

Nasza scenografia na wesele jest tak skompletowana, żeby znakomicie wpasować się w każde otoczenie. Bez względu zatem na to, gdzie zaplanujecie uroczystość, nasza wypożyczalnia dekoracji ślubnych dostarczy Wam eleganckich rozwiązań, które podniosą znacząco walory estetyczne każdej sali. Jeśli jednak nie macie czasu ani głowy do samodzielnego urządzania sali lub nie macie po prostu pomysłu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług dekoratorskich.

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Polka Flower to pewność, że scenografia na wesele będzie piękna i efektowna!